Церемония награждения МАРТИС "Золотая Фортуна" 27 марта 2013 года

/

Лауреатським Дипломом Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна» відзначено журнал "МИСТЕЦЬКІ ГРАНІ" в номінації: "За вагомий внесок у справу розбудови України та високу журналістську майстерність".

Медаллю «Трудова Слава» Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна» в номінації «За багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм» нагороджений Сердюк Олександр Іванович - головний лікар ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (Харківська область). Санаторій також відзначено «Дипломом якості» в номінації «За бездоганну якість санаторно-курортних послуг та з нагоди 150-річного ювілею».

Медаллю «Лідер національного бізнесу» в номінації «За якість обслуговування та довіру клієнтів» нагороджений ресторан «Авто-Гриль Мисливець», директор - Гельман Оксана Миколаївна (м. Харків). Це місце важко назвати просто рестораном, це щось більше і Вам необхідно все це побачити, відчути і спробувати. Найвищий «Козирний сервіс», найсмачніша українська кухня підкорять Ваші серця. Привітні й уважні співробітники ресторану забезпечать Вам незабутній відпочинок.

Нагороджена БАТИРГАРЕЄВА Владислава Станіславівна

Дипломом якості в номінації «За впровадження багаторічних традицій танцю та безперервний пошук нових рішень» нагороджено Спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс» , художній керівник ансамблю, заслужена артистка України Наталія Борсук, яка відзначена в номінації «За створення авторських комплексних програм з сучасної хореографії». Колектив працює за авторською програмою, на його базі також розроблена й апробована комплексна навчальна програма з позашкільної освіти «Брейк-данс. Сучасна хореографія», яка схвалена Комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді МОН України. Педагогічний колектив ансамблю складається з викладачів-тренерів, акомпаніаторів, методистів, культорганізаторів і балетмейстерів. Серед педагогів ансамблю два майстри спорту міжнародного класу, шість відмінників освіти України, вісім керівників гуртків-методистів. В ансамблі працює 37 навчальних груп -- це 662 вихованці віком від 3 до 21 року. Репертуар «Пульсу» налічує понад 50 концертних номерів. Колектив постійно працює над новим перспективним репертуаром та спільними творчими доробками з відомими українськими та зарубіжними хореографами та співаками. На базі ансамблю створені структурні підрозділи: «Пульс-АРТ» (шоу-оркестр барабанщиків), сучасні напрями хореографічного мистецтва: студія «Jampstyle», студія «Rambleb-boys» (брейк-данс), циркова студія «Шапіто». Колектив є учасником багатьох телевізійних програм, концертних програм в Палаці «Україна», Палаці спорту, Українському Домі, Майдані Незалежності, Співочому полі.

Дипломом «Great junior achievements» нагороджується зразковий хореографічний ансамбль «НАДІЯ» (м. Кіровоград), художній керівник Мутнова Тетяна Вікторівна.

Медаллю «Трудова Слава» в номінації «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної флористичної галузі та високий професіоналізм» нагороджується флористичний проект «Flower Show» , директор Бібіков Андрій Володимирович. «Flower Show» засновано 2007 року, основною метою якого є розвиток флористичного мистецтва в Україні, а саме: проведення навчальних семінарів і майстер-класів українських і зарубіжних майстрів; організація шоу-показів, демонстрацій; координація груп флористів для поїздок на міжнародні виставки; інформаційна підтримка флористів; продаж спеціалізованої літератури та фурнітури; проведення щорічного Фестивалю флористичних ідей «Flower Party».

Лауреатським Дипломом МАРТІС «Золота Фортуна» нагороджується БОРИСОВ Роман Ігорович , студент 5 курсу соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Медаллю «Трудова Слава» МАРТІС «Золота Фортуна» нагороджується БРАТЧУК ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА , провідний науковий співробітник Президії Національної академії аграрних наук України, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник.

Медаллю «Трудова слава» в номінації «За високий професіоналізм у сфері освіти та науки» нагороджена Брянська Лариса Миколаївна.

Дипломом якості в номінації «За високу результативність та ефективність програм та використання новітніх методик в учбовому процесі» нагороджено НВК загальноосвітня школа-гімназія №2 м. Вінниці, директор -- Мріщук Володимир Петрович. Гімназія на ринку освітніх послуг пропонує високу якість освіти, яка забезпечує підготовку конкурентоспроможного соціально-активного випускника. Головна місія закладу сьогодні -- це створення освітнього простору для формування інтелектуальної еліти суспільства. Учні закладу являються призерами Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, демонструють глибокі знання при захисті науково-дослідницьких робіт МАН, є лауреатами та дипломантами Всеукраїнських міжнародних конкурсів та турнірів. Школа веде співпрацю з навчальними центрами в Англії (м. Вокінгем) та Польщі (Сташівський ліцей та гімназія м. Кельце).

Медаллю «Трудова Слава» МАРТІС «Золота Фортуна» нагороджується підприємець Гладкий Анатолій Георгійович

Дипломом якості МАРТІС «Золота Фортуна» в номінації «За високий професіоналізм та якість надання послуг» нагороджується газета у сфері працевлаштування «ГОРОД. РАБОТА», керівник Березняк Катерина Юріївна.

Дипломом Почесним Георгіївським Дипломом нагороджується редакція громадсько-ділового тижневика «Ваш шанс», головний редактор Федорко Вікторія Йосипівна.

Дипломом «Great junior achievements» нагороджується Ансамбль спортивного бального танцю «Діамант» (м. Гайсин, Вінницької області), директор приватної школи бального танцю, хореограф Капітан Олександр Сергійович.

Медаллю «Незалежність України» нагороджується ДОРОШЕНКО ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ, заступник директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності з експертної роботи Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук.

Колектив державного підприємства «Укрспецвагон» нагороджено медаллю «20 років Незалежності України» та медаллю «Трудова слава» - за вагомий внесок в розвиток транспортної галузі і високий професіоналізм. Підприємство здійснює капітальний, капітально-відбудовний і деповський ремонт вантажних вагонів. Великі виробничі потужності дозволяють ремонтувати до 7500 вагонів на рік. «Укрспецвагон» експлуатує і обслуговує спеціалізовані вагони. Свого часу Центр розпочав транспортно-експедиційну діяльність і сьогодні пропонує весь комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом. Накопичений досвід дозволяє транспортувати у власних вагонах широкий спектр вантажів: дизельного пального, сировини для парфумерної промисловості, спирту, патоки, соків, вина, сірчаної кислоти та ін. У власності підприємства є вагонний парк, що складається з хопер-вагонів для перевезення мінеральних добрив, вагонів для перевезення гарячих обкотишів та агломерату, цистерн для перевезення світлих нафтопродуктів, бітуму. Партнерами-орендаторами рухомого складу є понад 100 фірм і підприємств у більш ніж десяти країнах близького та далекого зарубіжжя. Підприємство ремонтує і формує колісні пари, виготовляє запчастини для залізничного транспорту. «Укрспецвагоном» налагоджено випуск будівельних матеріалів і виробів зі шлакобетону.

Медаллю «Незалежність України» нагороджується ЖИЖКО ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА доктор філософських наук, професор кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Національного університету імені М.П.Драгоманова

Дипломом якості МАРТІС «Золота Фортуна» ЖУРНАЛ «KIDS.UA», головний редактор Свириденко Лілія

Журнал «Инь Ян» (руководитель проекта -- Юлия Михеева) был награжден медалью «Трудовая слава» в номинации «За высокий профессионализм в сфере журналистики». Журнал «Инь Ян» - одно из популярнейших изданий города Харькова. Это первый журнал, объединивший два совершенно противоположных полюса -- мужское и женское начало. Тираж издания - 9000 экземпляров.

Медаллю «Трудова слава» в номінації «За особистий внесок в розвиток освіти та активне впровадження педагогічних інновацій» нагороджено Кареліну Ліану Станіславівну -- в.о. директора Житомирського торговельно-економічного коледжу. Заклад тримає регіональну першість в організації методичної та дослідницької роботи та втіленні інноваційних форм організації студентського самоврядування. З 1997 року на базі коледжу працює Житомирський осередок асоціації кулінарів України. Члени асоціації надають вагому допомогу в підготовці кваліфікованих спеціалістів в галузі ресторанного господарства. Результатом плідної співпраці викладачів та членів асоціації є підготовка студентів -- учасників міжнародних та всеукраїнських конкурсів та чемпіонатів з кондитерської та кулінарної майстерності. В коледжі працює наукове товариство, в якому діють 23 предметні гуртки та клуби, 7 спортивних секцій, поетична студія «Дивослово», осередок «Мандри». Викладачі та студенти коледжу були переможцями міського конкурсу «Свято хліба», а також учасниками міжнародних конкурсів кондитерської майстерності.

Медаллю «Трудова слава» нагороджується Карпенко Тамара Володимирівна Перший заступник ТО інформаційно-аналітичних програм Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення».

Медаллю «Трудова Слава» в номінації «За вагомий внесок в розвиток агропромислової галузі і високий професіоналізм» за поданнями Харківської обласної і Борівської районної державних адміністрацій відзначений Кириченко Микола Олександрович, голова фермерського господарства «Кириченко М» Борівського району Харківської області. Господарство займається вирощуванням зернових та технічних культур, а саме озимої пшениці, ячменя, кукурудзи на зерно, соняшника. Глибока компетентність і відповідальне ставлення до обов'язків дозволили Миколі Олександровичу Кириченку завоювати авторитет серед підприємців та жителів району. Микола Олександрович бере активну участь у громадському житті , надає гуманітарну та матеріальну підтримку в проведені районних заходів.

Дипломом «Great junior achievements» нагороджена Коробко Олександра Юріївна -- учениця Одеського НВК «Гімназія № 7 -- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови», володарка ІІІ місця Міжнародного пісенного конкурсу «Будапешт», ІІ та ІІІ місця в Одеському конкурсі «Зіронька», ІV місця на конкурсі «На гребні хвилі».

Дипломом «Great junior achievements» нагороджений Кулик Євгеній -- учень спеціалізованої школи № 24 з поглибленим вивченням російської мови та літератури м. Києва, учасник та переможець багатьох міських, районних конкурсів, олімпіад, конкурсів-захистів МАН.

Дипломом «Great junior achievements» нагороджена Лєбах Анжела Віталіївна -- учениця Миколаївської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради Миколаївської області, авторка збірок «За щасливу планету», «Поетичні обрії», неодноразова переможниця олімпіад і конкурсів знавців рідної мови.

Дипломом якості в номінації «За якість послуг, новаторство ідей та забезпечення високого рівня навчального процесу» нагороджено НВК загальноосвітня школа-ліцей №7 м. Вінниці, директор -- Сухомовський Олександр Григорович. Особливістю ліцею являється акцент на художньо-творчому розвитку особистості в умовах реалізації нової моделі школи культуротворчого спрямування. Заклад є переможцем проекту, який був ініційований Гете-інститутом та урядом Німеччини «1000 шкіл світу. Школи-партнери майбутнього». Учні школи являються багаторазовими переможцями всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів та турнірів. Директор школи Сухомовський О.Г. має звання «Заслужений працівник освіти України», міжнародну нагороду «PRO MEMORIA» Польща і є фіналістом програми «Партнери в освіті» (США). Тим, що заклад вважається одним з кращих в обласному центрі, заслуга Олександра Григоровича, який був переможцем конкурсу «Директор року» (2007 р.) в номінації «Директор-новатор».

Медаллю «Незалежність України» нагороджується МАЗУР ГЕНРІХ АДОЛЬФОВИЧ, головний науковий співробітник відділу агроґрунтознавства і ґрунтової мікробіології Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук», доктор сільськогосподарських наук, професор академії НААН.

Почесним Дипломом Рейтингу в номінації «За професіоналізм у сфері освіти і науки» нагороджений Матвійчук Олександр Анатолійович -- директор Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, який добре володіє теорією та практикою управління, є переможцем конкурсу «Керівник року», автором статей фахових видань, є співавтором експериментальної програми «Ефективне спілкування», яка впроваджується психологічною службою ліцею та класними керівниками груп.

Медаллю «Трудова Слава» нагороджується МЕЛЬНИЧУК БОРИС ВІКТОРОВИЧ, завідувач відділу методології обліку та аудиту, Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки», кандидат економічних наук, старший науковий співробітник НААН.

Дипломом якості в номінації «За професіоналізм та інноваційний підхід до розвитку дитячої творчості» нагороджено Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» м. Києва, директор центру Мосякова Ірина Юліївна, яку відзначено в номінації «За багаторічну та плідну діяльність в сфері освіти і позашкільного виховання». «Шевченківець» - один з найбільших позашкільних закладів України, відомий у столиці та далеко за її межами. В 343 гуртках, секціях, студіях, клубах займається понад 5300 обдарованих вихованців віком від 3 до 21 року. Центр творчості -- експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня. Діяльність педагогічного колективу Центру націлена на профільне навчання, що дозволяє створювати умови для розвитку творчих, інтелектуальних і фізичних здібностей дитини. Дитячі творчі об'єднання центру поділено на тринадцять структурних підрозділів -- творчих лабораторій. В лабораторіях створено умови для самореалізації учнів у виконанні творчих завдань, опираючись на їх інтереси, потенціальні можливості та здібності.

Медаллю «Незалежність України» нагороджується МУРАДЯН ОЛЕНА СЕРГІЇВНА, заступник декана з навчальної роботи, старший викладач кафедри політичної соціології соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, кандидат соціологічних наук.

Медаллю «Трудова слава» нагороджується НАЗАРЕНКО ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ, директор, головний лікар Клініки імунології та алергології «Форпост».

Медаллю «Трудова слава» нагороджується директор Гімназії №2 м. Хмельницький Орловська Надія Михайлівна. Успіхи, досягнуті гімназією, є результатом особистої науково-педагогічної діяльності директора, яка виробила власну методику реформування закладу і створила сприятливі умови кожному члену колективу для розкриття свого творчого «я». Міністерством освіти і науки було схвалено педагогічну ініціативу Надії Михайлівни на проведення науково-дослідної та експериментальної роботи, -- гімназії було надано статус експериментального закладу всеукраїнського рівня. Орловську Н.М. вирізняє нестандартність та оригінальність у вирішенні проблем освіти. Надія Михайлівна сім років входила до складу науково-методичної ради з проблем виховання дітей та учнівської молоді при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту та Академії педагогічних наук, до робочої групи з підготовки проекту Закону України про виховання дітей та молоді. Надія Михайлівна -- сучасний директор, до вчителя, до людей, які вчать, вона йде через дитину, її індивідуальні особливості. Томі вчителі саме цієї школи вважають свій колектив однією командою. Авторитет гімназії №2 базується на високому рівні викладання і якості отриманих знань, на емоційно-комфортних взаєминах учителів з учнями, на сучасних умовах і технологіях для всебічного розвитку дитини.

Медаллю «Трудова слава» нагороджується ПИЛИПЕНКО ЛІЛІЯ АМІНІВНА, начальник науково-організаційного управління - перший заступник головного вченого секретаря апарату Президії Національної академії аграрних наук України.

Орденом «Свята Анна» нагороджено Попову Олену Михайлівну -- ведучу програми «Від щирого серця» Чернігівської ОДТРК» . Олена Михайлівна -- творча особистість, майстер світлого та доброго слова, мовленого з ефіру, яке дарує глядачам віру у краще майбутнє, бажання жити і любити. Сумлінна праця телеведучої стала достойним внеском у становлення та розвиток телерадіоінформаційного простору Чернігівщини. Передача «Від щирого серця» давно вже стала не тільки вітальною, а ще й лікувальною. Протягом 20 років передача, яку веде О.М. Попова, має найвищий рейтинг серед усіх програм Чернігівщини.

Медаллю «Трудова Слава» в номінації «За вагомий внесок в розвиток транспортної галузі і високий професіоналізм» за поданням Харківської районної державної адміністрації нагороджено колектив ПП «Транс-Сервіс» ( Харківська область). Засновник - Губін Олександр Андрійович. Нагороду отримує головний інженер Єрьомін Олександр Миколайович. Підприємство «Транс-Сервіс» надає послуги з перевезення пасажирів автобусами, здійснює вантажні автомобільні перевезення, оптову торгівлю продуктами харчування, посередницьку діяльність у торгівлі товарами широкого асортименту.

Медаллю «Незалежність України» нагороджується ПУЧКОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, заступник директора з наукової роботи Інституту проблем сучасного мистцевтва Національної академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства, старший науковий співробітник, доцент.

Дипломом якості МАРТІС «Золота Фортуна» в номінації «За вагомий внесок у розвиток вітчизняного кондитерського ринку та високий професіоналізм» нагороджується ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «РЕНЕСАНС ТРЕЙД», директор Молодика Людмила Анатоліївна.

Медаллю «Трудова Слава» нагороджується РИЖИХ ОЛЕНА ВІКТОРІВНА, художник, член Спілки художників України.

Медаллю «Трудова Слава» нагороджується салон штор «BARHAT», директор Алпатова Алла Миколаївна.

Медаллю "Лідер національного бізнесу" нагороджується САУЛЮС САВІЦКАС, генеральний директор ПП «Аспект - Транссервіс»

Медаллю «Незалежність України» нагороджується СЕРЬОГІНА СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА, директор Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, кандидат юридичних наук, доцент.

Дипломом якості в номінації «За високу якість освіти та збереження кращих традицій українського освітянства» нагороджено НВК «СЗШ -- гуманітарна гімназія №1» м. Вінниці, директор закладу Свіржевський Микола Петрович, який відзначений в номінації «За особистий внесок в розвиток освіти та активне впровадження педагогічних інновацій».

СІНЧУК ОЛЕСЯ ВОЛОДИМИРІВНА.

Медаллю «Трудова слава» в номінації «За високий професіоналізм у сфері громадського харчування» нагороджена Слідрова Надія Володимирівна -- директор ФОП «Слідрова Н.В.», яка основними видами своєї діяльності обрала обслуговування клієнтів у сфері громадського харчування, організацію фуршетів різного рівня ( від звичайного до VIP-рівня ). Надія Володимирівна є автором створення рецептів хлібо-булочних виробів, приймала участь у організації свята до Дня Незалежності України та отримала подяку від консульства Словакії.

Медаллю «Трудова Слава» нагороджується СТАНКОВИЧ-СПОЛЬСКА РАДА ЄВГЕНІЇВНА, учений секретар відділення музичного мистецтва Національної академії мистецтв України, кандидат мистецтвознавства.

Дипломом якості в номінації «Розробка та створення безпечної екологічної побутової хімії» нагороджено ТОВ «A-СЕПТ», генеральний директор -- Єгоров Олександр Олександрович. Компанія є виробником сучасних антибактеріальних і миючих засобів нового покоління для особистого та професійного використання: мило, піна для рук і тіла, безфосфатні пральні порошки для всіх типів прання, миючі засоби для застосування в побуті тощо. Всі продукти створені на основі якісної європейської сировини за унікальною смарт-формулою Septima, яка забезпечує антибактеріальний захист і максимальну безпеку. Продукція містить тільки нешкідливі та натуральні компоненти, без хлору, фосфатів та інших шкідливих сполук.

Дипломом якості МАРТІС «Золота Фортуна» в номінації «За вагомий внесок у розбудову Незалежної України, розвиток фінансової системи, мікрокредитування та високий професіоналізм» нагороджується ТОВ «КОМПАНЬЙОНФІНАНС», генеральний директор Музальов Олексій Павлович.

Дипломом Якості в номінації «За вагомий внесок в розвиток хімічної галузі та створення нових технологій» нагороджено ТОВ «Мікотон-Аглікон», директор -- Горовий Леонтій Федорович. Компанія займається розробкою нових біотехнологій для виробництва різноманітної продукції, виробництвом екологічно безпечних засобів захисту рослин та біологічно активних харчових добавок. На підприємстві виробляються біопрепарати для захисту рослин від грибкових, бактеріальних, і вірусних хвороб «Мікосан-Н» та «Мікосан-В». Ці препарати є індукторами системної стійкості рослин до хвороб та несприятливих умов. Вони екологічно безпечні. На противагу хімічним засобам захисту рослин вони не токсичні, не шкодять здоров'ю людини, не вбивають бджіл, птахів та корисну мікрофлору грунтів. Фірма також виробляє харчову добавку «Мікотон», яка рекомендована для людей, що мешкають на радіаційно забруднених територіях, для хворих після хімічної терапії. Добавка «Мікотон» є потужним засобом збереження та відновлення здоров'я. Компанія має контракт на поставку цього препарату в країни Євросоюзу. «Мікотон-Аглікон» використовує тільки безвідходні і екологічно чисті технології.

Медаллю «Почесна відзнака -- за благодійність» в номінації «За впровадження оздоровчих систем для населення» нагороджена Торгова марка «Доктор Скачко», власник Скачко Борис. Під цією торговою маркою опубліковано 4 книги, 17 брошур, десятки науково-популярних статей у періодичних виданнях, розроблено ряд серій фітопрепаратів системної дії, функціональних продуктів харчування, чаїв, кавових напоїв, впроваджуються індивідуальні та колективні оздоровчі, оздоровчо-профілактичні системи та програми для дорослих і дітей.

Дипломом «Great junior achievements» нагороджена ФАДЄЄВА ГАННА ВАДИМІВНА, учениця Одеського НВК «Гімназія № 7 -- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови», володарка Першої Премії телевізійного конкурсу «Детский хит-парад».

Дипломом «Great junior achievements» нагороджена ФАДЄЄВА АНАСТАСІЯ ВАДИМІВНА, учениця Одеського НВК «Гімназія № 7 -- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови», володарка І місця Телевізійного конкурсу «Детский хит-парад».

Кришталевим Рогом Достатку в номінації «За високий професіоналізм у сфері громадського харчування» нагороджена ФОП «Швачко В. А.», директор Швачко Валентина Анатоліївна. Основними напрямками діяльності ресторанів-кафе ФОП «Швачко В. А.»: швидке харчування, фуршети, банкети, корпоративи, виїзна торгівля, організація вечірнього відпочинку, свята для дітей. Завдяки роботі ресторанів-кафе «Академія», «Ефкон» офіційно мають можливість працювати спеціалісти харчової галузі. Підприємство має тісну співпрацю з організаціями-поставниками: ВАТ «Оболонь», ВАТ «Соки України», ТОВ «Євро-Аква», ТОВ «Росичи».

Медаллю «Незалежність України» нагороджується ФУРАШЕВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ, заступник директора Науково-дослідного інституту інформатики і права з наукової роботи Національної академії правових наук України, кандидат технічних наук, доцент, старший науковий співробітник.

Медаллю «Незалежність України» нагороджується ХАРЕБА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ, заступник академіка-секретаря Відділення аграрної економіки і продовольства апарату Президії НААН, доктор сільськогосподарських наук, член-кореспондент НААН.

Медаллю «Трудова Слава» нагороджується ХАРЧЕНКО ПОЛІНА ВАГИФІВНА, начальник науково-інформаційного відділу Національної академії мистецтв України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Почесним Дипломом Рейтингу в номінації «За якість послуг, новаторство ідей та високий рівень навчального процесу» нагороджено Хіміко-екологічний ліцей м. Дніпропетровська, директор Ситник Тетяна Володимирівна. Ліцей є сучасним закладом нового типу, де практикують поглиблене вивчення природничих дисциплін у 8-9 класах і реалізацію хіміко-екологічного профілю в старшій школі.

Медаллю «Трудова Слава» нагороджується ШЕВЕЛЬОВА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА, приватний нотаріус (м. Київ).

«Дипломом якості» в номінації «За бездоганну якість унікальної , природної питної води» нагороджено Товариство з обмеженою відповідальністю «Шестаківське» ( Харківська область). Директор: Банцадзе Валеріан Георгійович. Нагороду отримав заступник директора Канцедал Анатолій Олександрович. «Шестаківська» -- унікальна природна кремнієва вода, що не має аналогів, видобувається в екологічно чистому районі з артезіанської свердловини. Вода «Шестаківська» за своїми природними якостями інтенсифікує виведення радіонуклідів і токсинів з організму, покращує еластичність стінок артерій (знижує ризик розвитку атеросклерозу і серцево-судинних захворювань), покращує травлення і відновлює нормальну мікрофлору кишечника, попереджає утворення каменів у нирках.

Медаллю «Трудова слава» в номінації «За високу результативність та ефективність програм та використання новітніх методик в учбовому процесі» нагороджено Приватну загальноосвітню школу №5 м. Дніпропетровська, директор -- Скрипник Любов Петрівна. Школа №5 -- це оригінальна модель закладу, де всю систему вибудовано «від дитини», «для дитини». Головними підсумками роботи педагогічного колективу тут є позитивна динаміка емоційно-вольової сфери дітей, підвищення творчого потенціалу, тілесно-функціональний розвиток, моральне та громадське становлення. Крім обов'язкових предметів, велика увага приділяється заняттям по вокалу, шахам, іноземним мовам, фортепіано. Незмінна традиція школи -- концертні програми: театральні замальовки, вистави, декламування, хореографічні композиції.

Дипломом Якості в номінації «За професіоналізм у сфері освіти та виховання» нагороджена Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради Миколаївської області, директор Блакитна Тетяна Іванівна. Школа 2012 року відзначила своє 20-річчя. Стратегічна мета школи: виховання здорової, творчої, компетентної особистості -- громадянина України, носія національних цінностей, наукових, філософських надбань. Школа неодноразово була учасником і переможцем різних освітянських конкурсів, фестивалів, її учні призерами Всеукраїнських предметних олімпіад. Сьогодні установа працює за експериментальною програмою «Школа життєтворчості», яка спрямовує свої зусилля на самореалізацію та самоактуалізацію особистості учня й учителя.

Дипломом Якості в номінації «За професіоналізм у сфері освіти та виховання» нагороджено Педагогічний колектив КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області», директор Худоба Тетяна Валеріївна. Діяльність педагогічного колективу зорієнтована на створення та впровадження моделі школи «Школа сприяння здоров'я», яка забезпечує психологічних комфорт, пошук способів формування мотивів до навчальної діяльності, освітніх і здоров'язберігаючих компетенцій кожного учня. Колектив школи, який налічує 54 вчителя, -- є педагогами-однодумцями, які схильні до творчих форм діяльності, якісних змін в освіті, впровадження нововведень. Завдяки педагогічному колективу сьогодні Лисичанська школа № 27 втілює у собі не просто ескіз сучасної освітньої системи, а й демонструє справжню майстерню педагогічної творчості.

Медаллю «Трудова Слава» нагороджується ЩЕРБАК ВАСИЛЬ АРТЕМОВИЧ, старший науковий співробітник відділу міжнародних зв'язків Національної академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник, доцент.

Дипломом «Great junior achievements» нагороджена ЯКОВЕНКО ВЕРОНІКА ВАДИМІВНА, найкращий народний співак України, переможець 2012 року «Караоке на майдані», захищатиме честь України на Міжнародному фестивалі КАРАОКЕ в Іспанії.

ВЫИГРАЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ПОЛУИМПЕРИАЛ! КОНКУРС НА ЛУЧШИЙ КОММЕНТАРИЙ

-
©"Золотая Фортуна"